Opis
| Termin realizacji | do 9 tygodni |
| Montaż i dostawa | Mebel zmontowany |
| Funkcja spania | 195 x 140 cm |
| Pojemnik na pościel | Tak |
| Uniwersalny | Nie |
| Szerokość | 230 cm |
| Wysokość | 90 cm |
| Głębokość | 156 cm |
| Zastosowane Sprężyny | Sprężyny faliste |
| Pianka | WYSOKOELASTYCZNA |
Więcej informacji
Narożnik Malmo doskonale sprawdzi się w niewielkich pomieszczeniach. Jest bardzo wygodny dzięki użytej piance wysokoelastycznej. Oprócz tego ma pikowane poduszki oraz gazetnik na boku mebla. Charakteru dodają mu drewniane nóżki. Posiada nowoczesny system rozkładania typu PUMA.



























