Kategorie
- Meble tapicerowane
- Meble kuchenne
- Meble młodzieżowe
- Stoły i krzesła
- Łóżka i materace
- Meble pokojowe
- Promocje
Opis
| Termin realizacji | do 4 tygodni |
| Montaż i dostawa | Mebel zmontowany |
| Funkcja spania | 212 x 138 cm |
| Pojemnik na pościel | 2 x pojemnik |
| Uniwersalny | Tak |
| Szerokość | 243 cm |
| Wysokość | 90 cm |
| Głębokość | 163 cm |
Produkty powiązane
30 inne produkty w tej kategorii
-

Narożnik...
-

Narożnik SOCZI
-

NAROŻNIK...
-

NAROŻNIK KAMA
-

NAROŻNIK...
-

NAROŻNIK...
-

NAROŻNIK BEATE
-

NAROŻNIK...
-

Narożnik...
-

NAROŻNIK...
-

NAROŻNIK PORI
-

NAROŻNIK MALMO
-

NAROŻNIK LAGOS
-

NAROŻNIK PLAY
-

NAROŻNIK HUGO
-

NAROŻNIK PIANO
-

NAROŻNIK COSTA
-

NAROŻNIK GUSTO
-

NAROŻNIK BONO
-

NAROŻNIK ASTI
-

NAROŻNIK PLAY
-

naroznik...
-

GRAND NAROŻNIK
-

Narożnik...
-

Narożnik Bari
-

NAROŻNIK...
-

Merida...
-

narożnik...
-

NAROŻNIK...
-

narożnik MEGAN
