Opis
| Termin realizacji | do 10 tygodni |
| Montaż i dostawa | Mebel zmontowany |
| Funkcja spania | 190 x 130 cm |
| Pojemnik na pościel | Tak |
| Uniwersalny | Nie |
| Szerokość | 235 cm |
| Wysokość | 90/97 cm |
| Głębokość | 185 cm |
| Zastosowane Sprężyny | Sprężyny faliste |
| Pianka | WYSOKOELASTYCZNA |
Więcej informacji
Bari to narożnik pozwalający zaaranżować się nawet w najbardziej wymagających wnętrzach.
Dzięki możliwości regulacji pięciu zagłówków oraz zastosowaniu pianek wysokoelastycznych, uzyskaliśmy wyjątkowy komfort który jest wyczuwalny podczas użytkowania mebla.
Wyposażony w pojemnik na pościel oraz mechanizm rozkładania typu „delfin”.






























