Opis
| Termin realizacji | do 6 tygodni |
| Montaż i dostawa | Mebel zmontowany |
| Funkcja spania | 270 x 126 cm |
| Pojemnik na pościel | Tak |
| Uniwersalny | Nie |
| Szerokość | 341 cm |
| Wysokość | 86/96 cm |
| Głębokość | 176/194 cm |
| Zastosowane Sprężyny | Sprężyny faliste |
| Pianka | WYSOKOELASTYCZNA |
Więcej informacji
Narożnik z funkcją spania i pojemnikiem na pościel (szuflada),wykonany na sprężynie falistej. W siedzisku zastosowano piankę wysokoelastyczną HR. Posiada regulowane zagłówki oraz chromowane elementy ozdobne.
Materac w funkcji spania posiada sprężyny. Narożnik stworzono z myślą o komfortowym wypoczynku.





























