Opis
| Termin realizacji | do 4 tygodni |
| Montaż i dostawa | Mebel zmontowany |
| Funkcja spania | 206 x 140 cm |
| Pojemnik na pościel | Tak |
| Uniwersalny | Tak |
| Szerokość | 260 cm |
| Wysokość | 92 cm |
| Głębokość | 140 cm |
Więcej informacji
Narożnik posiada dwie pufy, które na co dzień można schować w grubym oparciu. Wypełnienia narożnika stanowią sprężyny bonellowe. Po rozłożeniu użytkownik otrzymuje powierzchnię o wymiarach 206 x 140 cm. Narożnik Larson jest uniwersalny - można go ustawić w dowolną stronę.






























